Yhteystiedot

Suomen NF-yhdistys ry
Paavonkatu 4 A 1
60200 SEINÄJOKI
050 529 4432
toimisto@snf.fi

HUOMIO HUOMIO

Yhdistyksen kevätkokouksessa Seinäjoella 22.4.2017 päätettiin erottaa ne jäsenet jotka eivät ole maksaneet jäsenmaksuaan 2016 ja 2017. Jos sinulla on jäsenmaksu maksamatta niin maksathan sen välittömästi jos haluat säilyttää jäsenyytesi ja jäsenetusi.

Hallitus 2017

puheenjohtaja
Esko Kandelin
Paavonkatu 4 A 1
60200 SEINÄJOKI
puh: (06) 417 5179, 050 529 4432
fax: 06 417 5179
esko.kandelin@snf.fi

varapuheenjohtaja
Invalidiliiton liittovaltuuston jäsen
Martti Komu
Pakkaspolku 5 as. 1
17200 VÄÄSKY
puh: 040 555 9269
martti.komu@snf.fi

sihteeri, jäsenrekisteri
Kaisu Kandelin
Paavonkatu 4 A 1
60200 SEINÄJOKI
puh: (06) 417 5179, 050 354 5679
fax: 06 4175179
kaisu.kandelin@snf.fi

Harri Nieminen
Pitkäahontie 10 B 8
87200 Kajaani
puh: 050 5302383
harri.nieminen@snf.fi

Taru Ukkonen
Länsiraitti 3
52550 HIRVENSALMI
puh: 050 5660 286
taruuk@gmail.com

Arja Sallinen
Jokilantie 9
21420 Lieto
puh: 040 507 8665
arja.sallinen@snf.f

Elina Perälä
Kaarnatie 9 A 9
90530 Oulu
puh: 040 7373 427
elinaperala@luukku.com

Tarja Salosaari
Paikkarintie 273
09220 Sammatti
puh: 040 522 5459
tarja.salosaari@oskari-tuote.fi

Rahastonhoitaja
Pirkko Hakola
Pellimannintie 1 B 10
39930 Karvia
puh: 040 523 4931
pirkko.hakola@snf.fi