Yhteystiedot

Suomen NF-yhdistys ry
Paavonkatu 4 A 1
60200 SEINÄJOKI
050 529 4432
toimisto@snf.fi

Facebook

NF-yhdistyksellä on oma virallinen Facebook ryhmä. Liittyminen ryhmään tapahtuu viestittämällä Elina Perälälle tai Esko Kandelinille. He tarkastavat onko jäsenmaksu maksettu.

Hallitus 2018

puheenjohtaja
Esko Kandelin
Paavonkatu 4 A 1
60200 SEINÄJOKI
puh: (06) 417 5179, 050 529 4432
fax: 06 417 5179
esko.kandelin@snf.fi

varapuheenjohtaja
Martti Komu
Pakkaspolku 5 as. 1
17200 VÄÄSKY
puh: 040 555 9269
martti.j.komu@snf.fi

sihteeri, jäsenrekisteri
Kaisu Kandelin
Paavonkatu 4 A 1
60200 SEINÄJOKI
puh: (06) 417 5179, 050 354 5679
fax: 06 4175179
kaisu.kandelin@snf.fi

Harri Nieminen
Pitkäahontie 10 B 8
87200 Kajaani
puh: 050 5302383
harri.nieminen@snf.fi

Arja Sallinen
Jokilantie 9
21420 Lieto
puh: 040 507 8665
arjaa.sallinen@gmail.com

Tarja Salosaari
Paikkarintie 273
09220 Sammatti
puh: 040 522 5459
tarja.salosaari@oskari-tuote.fi

Hallituksen varajäsenet:

Elina Perälä
Seiponniementie 2 as. 15
42700 Keuruu
puh: 040 7373 427
elinaperala@luukku.com

Rahastonhoitaja
Pirkko Hakola
Pellimannintie 1 B 10
39930 Karvia
puh: 040 523 4931
pirkko.hakola@snf.fi

Taru Ukkonen
Länsiraitti 3
52550 HIRVENSALMI
puh: 050 5660 286
taruuk@gmail.com